Kreatywność jest w każdym z nas

Warsztaty kreatywne dla dzieci i rodziców to okazja do rozwijania rodzinnego potencjału kreatywnego, zdobywania wspólnie nowych umiejętności, rozbudzania ciekawości świata. Kreatywność, to proces umysłowy dzięki któremu powstają nowe pomysły, idee, koncepcje. Kreatywne działanie prowadzi do uzyskania ciekawych spostrzeżeń i oryginalnych rozwiązań. Każde dziecko ma w sobie kreatywność i tylko w niewielkim stopniu jest to uwarunkowane genetyką. Największy wpływ na rozwój kreatywności ma najbliższe otoczenie oraz sposób wychowania.

Nauka kreatywności uczy też dzieci otwartości i wychodzenia poza schematy myślowe. Kreatywne dzieci lepiej komunikują się z otoczeniem i mają większą pewność siebie.

Kreatywna zabawa

Zabawa dla dziecka to nie tylko miło spędzony czas, ale istotny element rozwoju. Nawet dorośli najlepiej uczą się poprzez wykonywanie ciekawych zajęć, zatem nie powinien dziwić fakt, że sposób ten jest bardzo skuteczny wśród maluchów. Kreatywne zabawy, to takie, które pomagają naszym dzieciom rozwijać swoją wyobraźnię i poznawać otoczenie.

Warsztaty kreatywne dla dzieci i rodziców

Zapraszamy na kreatywne zajęcia dla dzieci i rodziców. Podczas weekendowych rodzinnych warsztatów twórczych razem stworzymy niezwykłe dzieła sztuki. Wspólna praca kreatywna sprzyja bliskości, otwarciu i poznaniu się, daje niezwykłą satysfakcję, buduje samoocenę a co najważniejsze, tworzy wzruszające rodzinne wspomnienia. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę i dużo radości.

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dołączyć do warsztatów