13 maj w godzinach 11:00 – 14:00

Warsztat z tworzenia książeczki sensoryczno – manipulacyjnej, zapraszamy na warsztat tworzenia kreatywnej książeczki sensorycznej dla maluchów, lub inaczej książeczki manipulacyjnej.

Książeczka sensoryczna to według Montessori to świetna zabawa i nauka dla maluchów szykujących się do żłobka czy przedszkola, rozwija sprawność intelektualną i manualną. Każda strona daje zajęcie na długo, a po zakończeniu pozostawia w umyśle dziecka nową porcję wiedzy i umiejętności. Dzięki warsztatom rodzic może wykonać samodzielnie taką książeczkę, czerpiąc podwójną radość z tworzenia i edukowania malucha za pomocą własnoręcznie wykonanych zabawek!

Stymulacja sensoryczna jest niezwykle ważna w rozwoju małego dziecka. Różnorodność kolorów, faktur, użytych materiałów pobudza zmysł wzroku i dotyku. Zasuwanie suwaka, zapinanie guzików, przyporządkowanie kolorów to czynności doskonalące małą motorykę i precyzję ruchów.

Zrób z nami książeczkę senoryczną zgodnie z filozofią Montessori

Zajęcia nie są skomplikowane, każdy świetnie, pod naszym doświadczonym okiem, da radę stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną zabawkę edukacyjną dla swojego dziecka. Każda strona daje zajęcie na długo, a po zakończeniu pozostawia w umyśle dziecka nową porcję wiedzy i umiejętności. Dzięki warsztatom rodzic może wykonać samodzielnie taką książeczkę, czerpiąc podwójną radość z tworzenia i edukowania malucha za pomocą własnoręcznie wykonanych zabawek!

Warsztat z tworzenia książeczki sensoryczno – manipulacyjnej to okazja do rozbudzenia w sobie wewnętrznego dziecka, radosnego tworzenia i otworzenia się na kreatywność.

Warsztat z tworzenia książeczki sensoryczno – manipulacyjnej

Koszt udziału w warsztatach: 110 zł.
Zajęcia obejmują trzygodzinne spotkanie oraz wszystkie potrzebne materiały do stworzenia własnej książeczki (filc, różne tkaniny, narzędzia, kleje, dodatki, zapinki, guziki i wiele innych drobiazgów, które można z powodzeniem wykorzystać dając upust swojej kreatywności.

Własnoręcznie wykonaną książeczkę manipulacyjno sensoryczną po zajęciach zabierzecie Państwo do domu.

Zapisy e-mail: zapisy@pracownia-m80.pl
www.facebook.com/pracownia.M80
telefonicznie: 698-197-705
Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy do rezerwacji miejsc na warsztatach.
Rezerwacje miejsc są ważne po dokonaniu przedpłaty na konto:
Pracownia M80
89 2530 0008 2060 1021 3736 0001
O miejscu na zajęciach decyduje kolejność wpłat.

Pracownia Zajęć Twórczych M80,
ul. Madalińskiego 80/80, Warszawa-Mokotów
Lokalizacja: Pomiędzy stacjami Metro Racławicka i Metro Pole Mokotowskie

Warsztat z tworzenia książeczki sensoryczno – manipulacyjnej.
Zarezerwuj miejsce

 

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat rozwoju integracji sensorycznej u dziecka ->

 

Klub Twórczych Kobiet – Zajęcia artystyczne dla dorosłych