Twórcze Warsztaty Rodzinne w Pracowni M80

Wychodzimy z założenia, że nic tak nie uczy jak zabawa. Dodatkowo nic tak nie zbliża rodziny jak wspólna zabawa, wzajemne poznawanie swoich upodobań, odkrywanie artystycznych talentów. Obudź w sobie i swoim dziecku artystyczną duszę, zdobywajcie wspólnie kolejne umiejętności, poznawajcie sztukę.

Przeżyta wspólna podróż w głąb sztuki w Pracowni M80 to niecodzienne doświadczenie, które z pewnością zaowocuje w niedalekiej przyszłości.

Dedykowane pogłębianiu rodzinnych więzi zajęcia artystyczno-plastyczne rozwiną umiejętności logicznego, kreatywnego myślenia. Na naszych zajęciach tworzymy całkiem niecodzienną sztukę, którą możecie zabrać ze sobą i pochwalić się wśród rodziny i znajomych.

W soboty zaplanowaliśmy różnorodne zajęcia, podczas których każdy rozwinie lub zdobędzie nowe umiejętności. Dokładamy starań aby tematyka zajęć poruszała ciekawe zagadnienia opisujące otaczający nas świat. Na naszych zajęciach

Twórcze Warsztaty Rodzinne

Zajęcia trwają około 1 – 1,5 h i prowadzone są w dwóch blokach godzinowych:

  • 11:00-12:30
  • 15:00-16:30

W tym miejscu możesz zobaczyć co zaplanowaliśmy w najbliższym czasie

Jeśli masz jakieś pytania, lub chcesz się z nami skontaktować, zachęcamy do skorzystania z formularza zamieszczonego poniżej.