Mokotowska pracownia M80 zaprasza na warsztaty plastyczne dzieci i dorosłych.

W sercu Mokotowa stworzyliśmy miejsce działań twórczych, gdzie na co dzień tworzymy grafiki użytkowe. W tygodniu prowadzimy w niej w czwartki Plastykę i rękodzieło dla dzieci oraz Klub Twórczych Kobiet a w weekendy pracownia zmienia się w kreatywny warsztat pracy dostępny dla dzieci i rodziców oraz osób które chcą rozwijać swoje umiejętności artystyczne lub nauczyć się nowych technik. 

Mokotowska Pracownia M80 skupia lokalnych artystów i ludzi, którzy chcą żyć rozwijając twórcze pasje.

Zapraszamy na warsztaty:
  • dla dzieci
  • dla dzieci i rodziców (rodzinne)
  • dla dorosłych

Pracujemy w kameralnej atmosferze, w małych 6-10 osobowych grupach.

Poznaj nasz zespół

Magdalena Wilicka
Grafik, ilustrator, pedagog, trener kreatywności

Pasjonatka sztuki i rzemiosła w stylu minimalistycznym i industrialnym. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy twórczej. Ukończyła studia pedagogiczne oraz podyplomowe studia Nowych Mediów na PJWSTK.
Wiele lat pracowała jako Dyrektor Artystyczny w agencjach reklamowych, tworzyła kreacje dla Disneya. Przedkłada wartość dzieł analogowych nad cyfrowe, swoje pasje z digitalu przenosi do realnej pracowni twórczej gdzie zamiast Photoshopa operuje prawdziwymi nożyczkami, papierem czy farbami. Ma zapał neofity i potrafi zarażać nim napotkane osoby.
Zobacz portfolio Magdy

 

Piotr Gidlewski
Z wykształcenia architekt, zawodowo grafik, ilustrator.

Współpracuje z największymi wydawnictwami, ma bogaty dorobek w ilustracji i projektowaniu okładek książkowych. Prowadzi studio graficzne i uwielbia pracę edukacyjną.
Z oddaniem i entuzjazmem prowadzi warsztaty rodzinne w pracowni M80 i zajęcia twórcze w Biblioteka Publiczna nr 68 warszawskim Mokotowie. Jest też doświadczonym szkoleniowcem, prowadził kursy grafiki i DTP.
Zobacz portfolio Piotra


 

Marta Bartosińska
Kobieta wielofunkcyjna 😉

Łączy zamiłowanie do sztuki z miłością do….WordPressa
Na co dzień współwłaścicielka i ½ sekcji technicznej firmy Zdalne Babki. W Pracowni M80 realizuje swoje artystyczne pasje – zarówno jako prowadząca warsztaty (dla dzieci) jak i uczestniczka (Klub Twórczych Kobiet).
Absolwentka studiów pedagogicznych. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując jako wychowawca w przedszkolu oraz wolontariusz w domu dziecka. W Pracowni M80 realizuje swoje artystyczne pasje – zarówno jako prowadząca warsztaty (dla dzieci) jak i uczestnik.
Zobacz portfolio Marty


Patrycja Potocka-Niewiarowska
Plastyk, psycholog, trener kreatywności.

Mama 2 dzikich synków. Entuzjastka rękodzieła artystycznego, miłośniczka rożnych technik tworzenia biżuterii. W pracowni prowadzi kursy sutaszu i tworzenia biżuterii.
Zobacz stronę Patrycji na Facebook