16 listopada, sobota, godz. 17:00-20.00

Kurs sutaszu dla początkujących. Serdecznie zapraszamy na warsztat, podczas którego w małej grupie, pod opieką instruktorki nauczycie się jak robić różne cuda z jedwabnych sznureczków, kamieni i koralików.

Pokażemy Wam krok po kroku na czym polega technika haftu sutaszowego, jak wielkie ma możliwości i jak fantastyczne efekty można uzyskać obszywając kamienie i korale wielobarwnymi jedwabnymi sznureczkami techniką sutaszu.

Pokażemy Wam krok po kroku na czym polega haft sutaszowego, jak wielkie ma możliwości i jak fantastyczne efekty można uzyskać obszywając kamienie i korale wielobarwnymi jedwabnymi sznureczkami.

Wspólnie przejdziemy najtrudniejsze etapy szycia: oswoimy drżenie rąk i problemy z nawlekaniem niewidocznej nitki. Materiały wybierzecie sobie z naszych, gromadzonych przez lata skarbów, zaprojektujecie i wykonacie biżuterie wg swojego pomysłu lub skorzystacie z naszych gotowych propozycji. Indywidualny instruktaż pozwoli Wam na dokładne opanowanie techniki, którą będziecie mogły samodzielnie rozwijać w domowym zaciszu.
Zapewniamy miłą, kameralną i twórcza atmosferę naszej pracowni. Na zajęciach powstaną sutaszkowe wisiory lub kolczyki. Ty zadecydujesz o tym jaką biżuterię chcesz wykonać.

Kurs sutaszu dla początkujących. Biżuteria Sutasz.

Czas trwania warsztatu: 3 h
Koszt uczestnictwa i materiałów: 85 zł

Chętnych prosimy o rezerwację miejsc poprzez wiadomość mailem na adres:
zapisy@pracownia-m80.pl
tel. 693 859 100

Dodaj do kalendarza google

Ponieważ dostają Panie wszystkie materiały: kamienie, koraliki, jedwabne nici, filc, wykończenia jubilerskie oraz igły do pracy konieczna jest przedpłata za warsztaty.

Rezerwacje miejsc są ważne po dokonaniu przedpłaty 85 zł na konto:
Pracownia M80
89 2530 0008 2060 1021 3736 0001
O miejscu na zajęciach decyduje kolejność wpłat.

Pracownia Zajęć Twórczych M80,
ul. Madalińskiego 80/80, Warszawa-Mokotów
Lokalizacja: Pomiędzy stacjami Metro Racławicka i Metro Pole Mokotowskie

Autobusy:
Przystanek Madalińskiego 04
138, 168, 195

Przystanek Madalińskiego 02
168, 174, 195

Metro:
Stacja metra Racławicka lub Pole mokotowskie, jesteśmy dokładnie pomiędzy tymi stacjami.

Zarezerwuj miejsce na kursie sutaszu dla początkujących

Kurs sutaszu pracownia M80